Dariusz Maciejewski o AGMS

Serdecznie zachęcam dziewczęta do podjęcia nauki w AGMS w Gorzowie Wielkopolskim. Powstanie Szkoły jest kolejnym krokiem w rozwoju programu ,,Nauka, Sport, Przyszłość’’, który łączy ze sobą zdobywanie wykształcenia z uprawianiem sportu.

Zapewniając profesjonalną opiekę pedagogiczną i trenerską umożliwimy Wam ciągły rozwój poprzez mądry i planowy trening oraz grę we wszystkich kategoriach wiekowych w Klubie AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski, który sprawuje opiekę merytoryczną nad całym projektem. Jestem pewien, że wiele z Was zdobywając wykształcenie trafi w przyszłości do seniorskiej Reprezentacji Polski. Jest to nadrzędnym celem naszego projektu.

Rodziców zapewniam, że chwile spędzone na parkiecie podczas treningów i zawodów sportowych przyniosą Waszym dzieciom wiele radości i satysfakcji. Uprawianie koszykówki, zespołowej gry sportowej, nauczy je odpowiedzialności za siebie i innych. Nawyk sportowego spędzania czasu przyniesie wiele korzyści w wieku dorosłym niezależnie od tego, jak potoczy się kariera koszykarska Waszych dzieci.

Dariusz Maciejewski
Trener klasy mistrzowskiej