Słowo wstępne Romana Sondeja – Pełnomocnika Rektora ds. utworzenia AGMS

Zapraszamy dziewczęta do wyjątkowej szkoły, która łączy program gimnazjum, a w przyszłości liceum ogólnokształcącego z przygotowaniem do profesjonalnego uprawiania żeńskiej koszykówki. Szkoła rozpocznie działalność 1 września 2014 r.

Edukacja w zakresie przedmiotów ogólnokształcących będzie opierać się na stałej współpracy z Państwową Wyższą Szkoła Zawodową im.Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim. Szkolenie sportowe, które koordynować będzie trener Dariusz Maciejewski, będzie oparte na współpracy z ekstraklasowym klubem AZS PWSZ w Gorzowie Wielkopolskim.

Wszystkich zainteresowanych nauką w Akademickim Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego w Gorzowie Wielkopolskim. zapraszamy na spotkanie informacyjne i test sprawnościowy, które odbędą się 31 maja b.r o godz.10.00 w Hali Sportowej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Gorzowie Wlkp. przy ul. F.Chopina 52.

Dodatkowe informacje dotyczące naboru do szkoły można uzyskać pod numerem telefonu: 95 72 16 007.

Roman Sondej
Pełnomocnik Rektora ds. utworzenia AGMS