6 grudnia w naszej szkole

Dziś, 6 grudnia, w radosnych nastrojach cała społeczność szkolna zmierzyła się z SUDOKU. Po raz trzeci w historii ALMS odbył się Mikołajkowy Turniej Sudoku przegotowany i przeprowadzony przez p. Elżbietę Błaszczak.  Niecałe 10 minut zajęło zwycięzcy rozwiązanie łamigłówki. Michał Milewski z 3B wypełnił planszę najszybciej i zrobił to bezbłędnie! 

Skupieni i zaangażowani w grę uczniowie walczyli o nie lada nagrody. Pierwsze miejsce gwarantowało voucher na tygodniową dostawę restauracji w pudełku – Smacznej Diety. Kolejni mistrzowie gry mogli wybrać nagrodę spośród voucherów do Bowling City, do restauracji, biletów na Słowiankę i niespodzianek od firmy Silcare. 

W pierwszej piątce zwycięzców znaleźli się: Nikodem Matuszewski z 3B, Miłosz Kin z 2B. Inga Patrzałek z 1A i Adrian Korek z 2B. Mikołaj był na tyle hojny, że obdarował nie tylko tych, którzy bezbłędnie rozwiązali zagadkę. Wielkie emocje wzbudziło też losowanie nagród spośród tych, którzy nie zmieścili się w limicie czasowym i Sudoku nie rozwiązali. 

Wszystkim mądrym głowom i szczęściarzom serdecznie gratulujemy!

Tego dnia również Samorząd Szkolny wraz z opiekunami p. Anną Oszczyk

i p. Przemysławem Pieczyńskim zorganizował szkolne Mikołajki w ALMS. W ramach imprezy odbył się kiermasz bożonarodzeniowy, gdzie uczniowie i nauczyciele mogli zakupić świąteczne wypieki oraz drobne prezenty. Opiekunowie wybrali najlepiej przebranych uczniów, których nagrodzono talonami na niepytanie w wybranym przez siebie dniu ! Także podczas uroczystości odbyło się podsumowanie Dnia Życzliwości. Królową Życzliwości została wybrana Zuzanna Banasiewicz natomiast Królem Życzliwości został Michał Staniec.

Również Rada Rodziców sprawiła miłą niespodziankę wręczając każdemu uczniowi słodki upominek.

http://

http://

http://