Światowy Dzień Rzucania Palenia Tytoniu

Światowy Dzień Rzucania Palenia Tytoniu 17 listopada 2022 w ALMS.Nasza szkoła włączyła się w obchody Światowego Dnia Rzucania Palenia wspólnie z przedstawicielami Powiatowej Stacji Sanitarno Epidemiologicznej (p.Marlena Mazurkiewicz) oraz Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie (p. Agata Mazurkiewicz oraz Magdalena Jaszkul). Z tej okazji wiele się u nas działo.?Uczniowie klas Ib i IIb wzięli udział w warsztatach poświęconych szkodliwości używania substancji psychoaktywnych m.in. papierosów, energetyków, alkoholu. W holu szkoły rozstawione było stanowisko informacyjne przedstawicieli Sanepidu. Na dziedzińcu szkoły odbył się happening, w którym uczestniczyli wszyscy uczniowie i nauczyciele oraz przedstawiciele zaproszonych instytucji. Podsumowaniem całego dnia było przejście uczennic kl. IV c oraz IIa w okolicach szkoły, w trakcie którego wręczane były przechodniom ulotki oraz jabłka – zdrowy symbol rzucania palenia. Zapraszamy na fotorelację.

http://