Bal Karnawałowy w Zespole Kształcenia Specjalnego

Bal karnawałowy to było kolejne, w bieżącym roku szkolnym, spotkanie uczennic klasy IIa ALMS z wychowankami Zespołu Kształcenia Specjalnego w Gorzowie.

31 stycznia 2019 r. nasze wolontariuszki bawiły się wspólnie z wychowankami szkoły specjalnej na zabawie karnawałowej zorganizowanej w siedzibie szkoły przy ul. Dunikowskiego.

Niesamowita spontaniczność, ogromna radość i bezpośredniość podopiecznych sprawiały, że zabawa była naprawdę udana. Były szalone tańce, nauka układów tanecznych oraz długie rozmowy o życiu. Na koniec balu nasze uczennice wybrały Króla i Królową Balu.

Spotkania i wspólne spędzanie czasu to sposobność do nauki wyrażania i przeżywania prawdziwych emocji. To dobra energia i dużo radości dla uczniów obu szkół.

Podziękowania za wrażliwość  oraz ogromne serce:

Natalii Feliczak, Julii Jeger, Ewie Kielar, Alicji Kościukiewicz, Oli Kuczyńskiej, Wiktorii Kuczyńskiej, Kasi Mamrowicz, Oli Omiotek, Kornelii Ruszkowskiej, Agacie Straszewskiej, Nikoli Trawczyńskiej oraz Wiktorii Wierzbińskiej.