Gimnazjaliści wicemistrzami Gorzowskiej Spartakiady Młodzieży w piłce nożnej 7 -osobowej!!!

Gimnazjaliści wicemistrzami Gorzowskiej Spartakiady Młodzieży w piłce nożnej 7 -osobowej!!!

Zakończył się piłkarski turniej Gorzowskiej Spartakiady Młodzieży w piłce nożnej 7-osobowej. Nasza szkoła, reprezentowana w całości przez uczniów z klasy III b, zajęła ostatecznie II miejsce w rozgrywkach. Łącznie, biorąc pod uwagę eliminacje i finały, nasza drużyna rozegrała 10 spotkań, z których wygrała 9. Jedno spotkanie nasz zespół przegrał dosyć nieszczęśliwie z późniejszym triumfatorem turnieju Zespołem Szkół Technicznych i Ogólnokształcących. Ta porażka zadecydowała o końcowej klasyfikacji.

To jeszcze nie koniec zmagań naszej drużyny w rozgrywkach szkolnych, ponieważ dwie najlepsze szkoły awansowały do finałów wojewódzkich, które się odbędą wiosną 2019 roku.