ALMS NA MEDAL !

Dnia 10.10.2018 odbyły się Sztafetowe Biegi Przełajowe w ramach Gorzowskiej Spartakiady Młodzieży, w których udział brali uczniowie i uczennice Akademickiego Liceum Mistrzostwa Sportowego.

Uczennice z klasy 3A wraz z opiekunem Klaudią Czarnodolską wywalczyły 1 miejsce w sztafecie 10x800m, zdobywając tym samym tytuł Mistrzyń Gorzowa.

W reprezentacji wystąpiły: Paulina Jasińska, Kozłowska Maja, Kurkowiak Martyna, Lebiecka Gabriela, Jagoda Marchel,
Julita Michniewicz, Wiktoria Pawelczyk, Julia Piątek,
Oliwia Piórkowska, Lena Warzyńska.

Uczniowie z klasy 3B wraz z opiekunem Robertem Koziołą zajęli równie wysokie 3 miejsce w sztafecie 10x800m.

W reprezentacji wystąpili: Szymon Deluga, Dawid Jędrzejczak, Oskar Kaczor, Kacper Kalinowski, Filip Kępiński, Łukasz Klimczak, Bartosz Kostrzewski, Sebastian Malinowski, Michał Słomiński,
Eryk Wlaźlak.

Uczniowie z klas licealnych razem z opiekunem Mateuszem Rynkiewiczem wywalczyli 3 miejsce w biegach 10x800m.

W reprezentacji wystąpili: Szymon Biernat, Jakub Cyganiak,
Bartosz Dziduch, Gracjan Kunowski, Wojciech Kurlapski,
Kamil Ograbek, Edwin Rabiega, Michał Rawiak, Marcel Snowyda,
Paweł Świerczyński.

Nasza szkoła świetnie zaprezentowała się wśród uczniów innych szkół. Pokazujemy bardzo wysoki poziom koszykarski, piłkarski,
a także biegowy. Po udanych zawodach byliśmy bardzo
dumni  i szczęśliwi, wiedzieliśmy o tym, że zrobiliśmy to
najlepiej jak potrafimy.

Wielkie gratulacje dla wszystkich biegnących

oraz tych zagrzewających do walki!!!