Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018

22 czerwca uczniowie Akademickiego Gimnazjum i Liceum Mistrzostwa Sportowego zebrali się o godzinie 9.00, aby uroczyście zakończyć kolejny rok szkolny. Było to wydarzenie szczególnie ważne dla trzecioklasistów, którzy od września będą już uczniami szkół średnich.

Klasa 2a przygotowała dla absolwentów piękne pożegnanie – zarówno gimnazjaliści, jak i nauczyciele wspominali trzy lata spędzone  wspólnie w murach naszej szkoły.

Akademia zakończenia roku szkolnego to jednak nie tylko pożegnanie absolwentów, ale także wspaniała okazja ku temu, by uhonorować i wyróżnić tych uczniów, którzy w kończącym się roku szkolnym poszczycić się mogli sukcesami na płaszczyźnie naukowej lub sportowej. Uczniowie, którzy szczególnie ciężko pracowali, nagrodzeni zostali przez Panią Dyrektor świadectwami z wyróżnieniem, stypendiami za wyniki w nauce lub w sporcie, a rodzice wyróżnionych uczniów otrzymali listy gratulacyjne.