Jasełka pt. „Jeden – zero dla nieba

22 grudnia 2017 w naszej szkole odbyły się jasełka bożonarodzeniowe. Zostały przygotowane przez uczennice Liceum i Gimnazjum pod opieką ks. Łukasza Żołubaka.

Aktorzy przedstawili jasełka pt. „Jeden – zero dla nieba” na podstawie scenariusza Moniki Żochowskiej. Spektakl przedstawiał zmaganie obozu anielskiego z diabelskim w sprawie pozyskania ludzi dla nieba/piekła. Przebiegłe diabły, słysząc o planowanym przyjściu na świat Jezusa, robiły wszystko, by do tego nie dopuścić, jednak anioły doprowadziły do realizacji Bożych planów. Publiczność wynagrodziła aktorów gromkimi brawami.

Następnie klasy przedstawiły przygotowane piosenki świąteczne w języku angielskim.

Jasełka, piosenki świąteczne a także wspólnie odśpiewane kolędy wprawiły wszystkich w świąteczny nastrój i potwierdziły, ze nasi uczniowie mają nie tylko talenty sportowe.