Dzień Nauczyciela

Dzień Nauczyciela w naszej szkole miał w tym roku wyjątkową oprawę. 13 października zaprosiliśmy nauczycieli na uroczystą akademię, podczas której po raz pierwszy odbyła się Wielka Gala Złotych Piłeczek.

Była to słodka niespodzianka przygotowana przez klasę 1a – uczennice z Akademickiego Liceum Mistrzostwa Sportowego.

Gala na wesoło wyróżniła i nagrodziła nauczycieli w kilku kategoriach, m.in. Kierownik Zamieszania, Hugo Boss, Pepsi piją najlepsi, Smoczy Wojownik, Król Snapchata. Nagrodami były słodkie babeczki w kształcie piłeczek i pamiątkowe dyplomy, a otrzymali je nauczyciele i trenerzy: Łukasz Hiszpański, Karol Gliwiński, Agata Jacko, dyr. Renata Janicka – Szyszko, ks. Łukasz Żołubak.

Mamy nadzieję, że tak obchodzony Dzień Nauczyciela zapadnie wszystkim w pamięci. Jak wypadł, można podziwiać na zdjęciach.