Inauguracja roku akademickiego 2015/2016 w Państwowoej Wyższej Szkole Zawodwoej im. Jakuba z Paradyża

Tradycyjnie już uczniowie i nauczyciele naszej szkoły wzięli udział w inauguracji roku akademickiego 2015/2016.

Uroczystości rozpoczęła msza w gorzowskiej katedrze, po której wzięliśmy udział w przemarszu ulicami Gorzowa. Nasi uczniowie wyróżniali się wśród innych uczestników strojami sportowymi, ale też barwnymi strojami nawiązującymi do wcześniejszych epok.

Uczennice klasy drugiej uczestniczyły również w drugiej części uroczystości, która odbyła się w Auli im. prof. S. Kirkora. Chór złożony z uczennic naszej szkoły pod kierunkiem dr Joanny Rutkowskiej wykonał hymn państwowy i pieśń „Gaudeamus igitur”.