DZIEŃ OTWARTY W AKADEMICKIM GIMNAZJUM MISTRZOSTWA SPORTOWEGO

25 kwietnia, w sobotę, nasza szkoła po raz pierwszy zorganizowała dla uczniów klas szóstych szkół podstawowych Dzień Otwarty.

Spotkanie cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem! Sala 103 była wypełniona po brzegi, oprócz uczniów obecni byli również rodzice i przedstawiciele klubów sportowych KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski oraz ZKS Stilon Gorzów.

Po spotkaniu, w trakcie którego zaprezentowana została dotychczasowa działalność szkoły oraz oferta edukacyjna na rok szkolny 2015/2016, uczniów zaproszono do udziału w szkolnej grze terenowej.

Wzięło w niej udział prawie 50 uczniów. Wśród nich były dziewczęta, jak również chłopcy, którzy od przyszłego roku szkolnego chcieliby rozpocząć naukę w Akademickim Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego. Z ogromnym zaciekawieniem  i zacięciem wykonywali oni przygotowane przez nauczycieli zadania i odbierali nagrody.