ZMIANA TERMINÓW REKRUTACJI

Uwaga!

Informujemy, że w związku z terminem przeprowadzenia IV turnieju Ebis Mini Basket Ligi w dniu 9 maja 2015, zmianie ulega termin przeprowadzania prób sprawności fizycznej i sprawności koszykarskiej

do Akademickiego Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego w Gorzowie Wielkopolskim. Próby sprawności fizycznej i sprawności koszykarskiej przeprowadzone zostaną 25 kwietnia 2015 r. tuż po zakończeniu Dnia Otwartego w Akademickim Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego. Zmianie ulega również termin przyjmowania zgłoszeń na próby sprawności i ogłoszenie listy kandydatów.

Zmiany w harmonogramie rekrutacji:

do 24.04.15 – przyjmowanie zgłoszeń kandydatów zainteresowanych wzięciem udziału w próbach sprawności fizycznej – drogą elektroniczną na adres: sekretariat.agms@pwsz.pl lub osobiście w sekretariacie

25.04.15 – Dzień Otwarty i próba sprawności fizycznej

30.04.15 – ogłoszenie listy kandydatów ogłoszenie listy kandydatów zakwalifikowanych na podstawie prób sprawności fizycznej i sprawności specjalnej z koszykówki (tablica ogłoszeń w szkole)

Pozostałe terminy pozostają bez zmian.

Za zaistniałe zmiany przepraszamy.

W przypadku trudności ze zgłoszeniem na próby sprawności, prosimy o bezpośredni kontakt ze szkołą.

DZIEŃ OTWARTY- 25 KWIETNIA 2015 O GODZ. 10.00