WOŚP w ALMS

Za nami 32 Finał WOŚP w ALMS❤️❤️❤️

Z ogromną dumą i wdzięcznością ogłaszamy, że zebraliśmy niewiarygodną kwotę 5️⃣5️⃣1️⃣3️⃣,0️⃣7️⃣zł. 🫣😍Pobiliśmy nasz ubiegłoroczny wynik o ponad 2 tys. złotych.

Bardzo bardzo bardzo dziękujemy wszystkim ofiarodawcom za ogromne serce i każdy grosik❤️❤️❤️

Gramy do końca świata i o jeden dzień dłużej 🥳🤗

W ramach WOŚP, 26 stycznia 2024r. odbył się finał II Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora ALMS. W całym turnieju wzięło udział 40 uczniów naszej szkoły, którym serdecznie dziękujemy za sportową walkę oraz datki. Po zaciętych rozgrywkach wyłoniona została zwycięska trójka: I miejsce- Kacper Zarabski kl. IV b, II miejsce-Mateusz Wdzięczny kl. Ib,

III miejsce – Kacper Ostrowski kl. IVb. Gratulujemy!!!

Finał WOŚP to również kiermasz słodkości-można było skosztować wypieków przygotowanych przez kadrę pedagogiczną oraz kupić pyszne gofry i tosty, które serwowali nasi uczniowie. Fundusze zbieraliśmy również na loterii fantowej. I w końcu Wielki Finał czyli licytacja, na której znalazły się fantastyczne przedmioty przekazane przez naszych darczyńców.

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w pomoc i organizację-wolontariuszom, rodzicom, uczniom, nauczycielom, klubom sportowym.

Bez Waszego zaangażowania i hojności nie zebralibyśmy naprawdę pokaźnej sumy🫣😁.

DZIĘKUJEMY❤️❤️❤️

Organizatorki: E. Błaszczak i D. Kowalska