Otrzęsiny klas I

Cała fotorelacja na naszym FB

W środę, 4 października odbyły się otrzęsiny klas pierwszych!!! 😆😍🤓🫶

Pierwszoklasiści, zanim zostali przyjęci do grona uczniów liceum, musieli sprostać zadaniom, które zostały zorganizowane przez trenerów: Klaudię Czarnodolską i Karola Gliwińskiego. Uczestnicy barwnie zaprezentowali swoje umiejętności na naszej scenie. Zmagali się w konkurencjach: tanecznych, które dostarczyły sporo emocji i uśmiechu na ustach; plastycznej, w której narysowali karykaturę swojego trenera i wychowawcy; twórczej, gdzie stworzyli i wyrecytowali wierszyk o wylosowanym nauczycielu oraz zaprezentowali swoje umiejętności wokalne przedstawiając piosenkę opisującą naszą szkołę. Klasa 1A okazała się bezkonkurencyjna i pokonała panów w muzycznej konkurencji „Tak to leciało”. Mimo, to, klasa 1B nie  pozostała dłużna i wygrała w piciu mleka na czas. Obie klasy we współpracy poradziły sobie również z naszym węzłem gordyjskim, który jakby się mogło wydawać, wcale nie był taki łatwy. Rywalizacja była zacięta, ale bardzo wyrównana. Do samego końca obie klasy „szły łeb w łeb”. Zwycięzcą szalonych zmagań okazała się klasa IA. Jury biorąc jednak pod uwagę całą rywalizację i zaangażowanie uczniów nagrodziła obie klasy koszulkami z logo szkoły.

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i dobrą zabawę! 🤍💙