STEBA JESTEŚMY Z TOBĄ

Dnia 18 kwietnia odbyła się akcja charytatywna „ALMS dla Steby!”.

Zbieraliśmy fundusze na wsparcie naszej uczennicy Weroniki i jej rodziny, której w Poniedziałek Wielkanocny spłonął rodzinny dom wraz z dobytkiem.

Uruchomiliśmy kawiarenkę, w której można było kupić pyszne domowe wypieki, różne słodkości przygotowywane przez naszych uczniów oraz wytrawne tosty. Ważnym punktem zbiórki, była licytacja przedmiotów, które zostały ofiarowane przez uczniów i ich rodziny, nauczycieli, kluby sportowe i przyjaciół szkoły. Licytacja rozgrzała serca i portfele wszystkich obecnych. Hojność ofiarodawców zaskoczyła nas wszystkich. Niektóre przedmioty po ich wylicytowaniu wracały na aukcje powtórnie osiągając zawrotne kwoty! Anioły są wśród nas. Cieszymy się niezmiernie, że tego dnia nasza społeczność szkolna tak pięknie zintegrowana się i okazała siłę wsparcia. W zespole siła!

Dziękujemy wszystkim z całego serca, za ogromne zaangażowanie, za pomoc, za cudowne emocje i za hojność, które pokazały, że jesteśmy jednością i w tak trudnych chwilach możemy na siebie liczyć. STEBA JESTEŚMY Z TOBĄ!

http://