Mamy się czym pochwalić

Juniorzy Młodsi Mistrzami Województwa ??? W barażu o Centralną Ligę Juniorów Młodszych zagramy z Rakowem Częstochowa ?⚽?

W Wojewódzkiej Lidze Juniorów Młodszych do rozegrania została ostatnia kolejka, która nie będzie miała wpływu na wynik sportowy naszej drużyny. Nad drugim Falubazem Zielona Góra w tym momencie mamy aż 9pkt przewagi. Zwycięstwo w tej lidze daje możliwość rywalizacji w meczu barażowym o Centralną Ligę Juniorów Młodszych. W wyniku losowania w barażu tym, przyjdzie nam się zmierzyć ze zwycięzcą Śląskiej Ligi Wojewódzkiej Rakowem Częstochowa. Pierwszy mecz odbędzie się 16 listopada w Częstochowie, rewanż natomiast 19 listopada w Gorzowie. Nasza drużyna złożona jest z chłopaków z rocznika 2003 i 2004, którzy na co dzień uczą się w dwóch klasach piłkarskich w Akademickim Liceum Mistrzostwa Sportowego. Zespół, który tak naprawdę funkcjonuje ze sobą od trzech miesięcy wykonał niesamowicie dobrą pracę, czego efektem jest bardzo dobra gra przekładająca się na dobry wynik. Dawno nasze drużyny nie zwyciężyły w Województwie z tak dużą przewagą punktową. Wierzymy, że podopieczni Krzysztofa Kaczmarczyka i Roberta Kozioły zagrają w połowie listopada na swoim dobrym poziomie i to my okażemy się lepsi od faworyzowanego Rakowa ???

stilonhttp://