Dzień Nauczyciela

14.10.2019, w dniu, w którym świętują wszyscy nauczyciele, bawiliśmy się w naszej szkole po prostu świetnie. Wszystko za sprawą dowcipnych uczniów, którzy przygotowali swoim nauczycielom same niespodzianki. Najpierw powitała ich muzycznym występem utalentowana uczennica klasy 2a Natalia Lewandowska, która tuż po piosence zaprosiła nauczycieli i trenerów do udziału w konkursie pt. „Nauczycielu, rozpoznaj siebie”. Dużo było przy tym śmiechu, bo jak się nie śmiać, gdy uczniowie podchwytują powiedzonka czy gesty swoich nauczycieli… Każda dobra odpowiedź punktowana była słodkim upominkiem i trzeba tu powiedzieć, że każdy nauczyciel zdołał rozpoznać siebie. Po konkursie zaprezentowano film nagrany i zmontowany przez uczniów, a będący garścią luźnych skojarzeń na temat kadry kształcącej i trenującej młodzież w Akademickim Liceum Mistrzostwa Sportowego.

W imieniu wszystkich nauczycieli i trenerów pragnę podziękować naszym uczniom za ten przemiły dzień.

Magdalena Markowska