LAUREAT KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Uczeń klasy II Maksymilian Wojdyło został laureatem konkursu przedmiotowego z języka angielskiego organizowanego pod patronatem Lubuskiego Kuratora Oświaty. Konkurs składał się z trzech etapów: szkolnego, rejonowego i wojewódzkiego, przeprowadzanych na przestrzeni kilku miesięcy (XI- III), a uzyskanie tytułu laureata przez naszego ucznia potwierdza, że w AGMS można nie tylko rozwijać sportowe pasje, ale i inne talenty. Do konkursu Maksymiliana przygotowywała nauczycielka języka angielskiego, pani Magdalena Markowska.

Uroczyste wręczenie dyplomów i nagród odbyło się w poniedziałek dziewiątego kwietnia 2018 roku.

Tytuł laureata umożliwia Maksowi dostanie się do wybranej przez niego szkoły ponadgimnazjalnej, a nam daje dużo satysfakcji z dobrze wykonanej pracy.

Gratulujemy!