POWOŁANIA DO KADR NARODOWYCH

Po zakończonych w niedzielę Mistrzostwach Polski Młodziczek U14
sztab szkoleniowy Kadry Narodowej U14K (Adam Kubaszczyk, Maciej Brodziński i Radosław Duchnowski) podjął ostateczną decyzję o powołaniach na pierwsze zgrupowanie szkoleniowe, które odbędzie się w Gorlicach w dniach 28.07.-07.08.2017.

Z naszych najmłodszych zawodniczek, czyli młodziczek, powołania na swoją pierwszą kadrę otrzymały:

– Martyna Kurkowiak,

– Maja Kozłowska,

– Marcelina Harasimowicz,

– Daria Ryzińska
Jak informuje PZKosz:
W/w zawodniczki powinny stawić się w recepcji hotelu Margot (woj. małopolskie, 38-300 Gorlice, ul. Sportowa 11) dnia 28.07.2017 (piątek) do godz. 14.00.
Należy zabrać ze sobą: sprzęt sportowy do treningu na halę i na zewnątrz, strój kąpielowy, ważne badania lekarskie (orzeczenie o zdolności) oraz zeszyt i długopis.
W przypadku niemożności wzięcia udziału w akcji szkoleniowej należy niezwłocznie powiadomić trenera Kadry U14K Pana Adama Kubaszczyka lub Wydział Szkolenia Departamentu Sportu PZKosz.

Spośród 32 zawodniczek uczestniczących w tym zgrupowaniu sztab szkoleniowy Kadry U14K wytypuje 12 zawodniczek na:
– konsultację szkoleniową (Żyrardów, 12-15.08.2017)
– turniej międzynarodowy (Slovenj Gradec, Słowenia, 16-21.08.2017).

Naszym zawodniczkom gratulujemy powołań i życzymy teraz cudownych wakacji oraz wypoczynku. Do zobaczenia 28 lipca w Gorlicach!