TURNIEJ ĆWIERĆFINAŁOWY MISTRZOSTW POLSKI U-16 KOBIET

Kraków, Poznań, Sieraków, Pabianice, Nowy Sącz i Gorzów Wielkopolski. – to miasta
w których odbędą się turnieje Ćwierćfinałowe Mistrzostw PolskI U-16 Kobiet. Podobnie jak w roku ubiegłym nasz klub uzyskał prawo do organizacji turnieju na szczeblu centralnym.

Nasz zespół ENEA AZS AJP Gorzów Wlkp. prowadzony będzie przez trenera Janusza Kopaczewskiego, który tak skomentował zbliżającą się rywalizację sportową:
„Zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby wygrywać każde kolejne spotkanie. Cieszymy się
z przyznania organizacji turnieju ćwierćfinałowego, dzięki czemu będziemy mogli grać w hali, która jest nam bardzo dobrze znana, przy wsparciu naszych wspaniałych rodziców i kibiców”

Nasza drużyna znalazła się w czwartej grupie, która przedstawia się w następujący sposób:

Grupa IV

– MLKS MOS Rzeszów
– MMKS Katarzynki Toruń
– Basketstal Bryza Pruszcz Gdański
– ENEA AZS AJP Gorzów Wlkp.

W drużynie ENEA AZS AJP Gorzów Wlkp. znalazły się uczennice naszej szkoły:

1. Dudek Weronika
2. Łuc Weronika
3. Januszke Zuzanna
4. Omiotek Aleksandra
5. Kobylińska Joanna
6. Feliczak Natalia
7. Wierzbicka Wiktoria
8. Wójcik Weronika
9. Ruszkowska Kornelia
10. Kubacka Matylda
11. Harasimowicz Marcelina
12. Dopierała Kinga
13. Jeger Julia

Turniej odbędzie się w terminie 7 – 9.04.2017 r. w hali Akademii im. Jakuba z Paradyża
w Gorzowie Wielkopolskim przy ulicy Chopina 52. Dokładny terminarz spotkań zostanie udostępniony w najbliższym czasie. Do kolejnej fazy rozgrywek awansują dwa zespoły. Nasze zawodniczki liczą na wsparcie kibiców, którzy niejednokrotnie udowodnili,
że zasługują na miano „szóstego zawodnika”.