Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Czternastego października odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Klasy pierwsze przygotowały na ten dzień wystąpienie dla nauczycieli i pracowników administracyjnych Akademickiego Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego.

Uczniowie zorganizowali pokaz mody, na którym zaprezentowane zostały zabawne stroje dla nauczycieli różnych przedmiotów. Sądząc po uśmiechniętych twarzach publiczności, proponowane stylizacje bardzo się spodobały! Kolejnym punktem akademii było odśpiewanie piosenki „Czternastego”, do której słowa napisała Wiktoria Pawelczyk
z klasy Ia. Po rozrywkowej części naszego wystąpienia przyszedł czas na wyrazy wdzięczności i życzenia z okazji Dnia Nauczyciela. Pracownicy naszej szkoły otrzymali ręcznie wykonane serduszka w podzięce za serce, które wkładają w swoją pracę.

Elżbieta Smakulska