Inauguracja roku szkolnego 2016/2017 – relacja

1 września 2016 roku uczniowie i nauczyciele Akademickiego Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego uroczyście rozpoczęli nowy rok szkolny. To pierwszy rok, w którym do szkoły chodzić będą trzy roczniki. Naukę rozpoczęli uczniowie w dwóch klasach pierwszych, trzech drugich i jednej trzeciej. W tej uroczystej chwili towarzyszyli nam zaproszeni goście: prof. Elżbieta Skorupska-Raczyńska, Rektor Akademii imienia Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim, dr Arkadiusz Wołoszyn, prorektor ds. organizacji i rozwoju, przedstawiciele klubów sportowych, na czele z prezesem AZS AJP Gorzów Wielkopolski, Romanem Sondejem oraz z prezesem ZKS Stilon Gorzów, Mariuszem Stanisławskim oraz rodzice.

Szczególnym momentem uroczystości było wręczenie legitymacji uczniom, którzy uzyskali najlepsze wyniki w procesie rekrutacji. Najlepsze wyniki uzyskali:

Daria Ryzińska

Wiktoria Pawelczyk