PÓŁFINAŁY MISTRZOSTW POLSKI OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY MŁODZIEŻY

W dniach 19.11 – 22.11.2015 w Giżycku odbyły się półfinały Mistrzostw Polski Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.

Trenerami kadry woj. lubuskiego zostali nauczyciele pracujący w naszej szkole: p. J. Kopaczewski i p. Ł. Hiszpański. Niezwykle nam miło, że w kadrze woj. lubuskiego dziewcząt rocznika 2002 znalazło się aż 10 uczennic z naszej szkoły!

Poniżej relacja trenerów.

Reprezentacja woj. lubuskiego zajęła 9 miejsce. Zawodniczki miały okazję zaprezentować swoje umiejętności przed trenerką kadry U-14.

Zespół uległ reprezentacjom woj. kujawsko-pomorskiego i mazowieckiego – mecz ten został okrzyknięty mianem jednego z najbardziej zaciekłych i emocjonujących spotkań.
Jeszcze większe emocje wzbudził mecz przeciwko kadrze woj. wielkopolskiego, z którym walczyliśmy o finały. Nasze zawodniczki dwukrotnie były w stanie doprowadzić do wyrównania wyniku, mimo 14/19 punktowej różnicy. Kolejny raz zabrakło naprawdę niewiele.

Kadra trenerska jest dumna ze swoich podopiecznych, które pokazały, co to oznacza wielkie oddanie i poświęcenie drużynie. Również trenerka kadry Polski chwaliła zaangażowanie naszych zawodniczek i coraz wyższy poziom sportowy prezentowany w kolejnych spotkaniach.