„Łączy nas piłka”

W sobotę 14 listopada 2015 odbyło się II Spotkanie integracyjne „Łączy nas piłka”.

Udział w nim wzięli nauczyciele, rodzice, uczniowie i ich rodzeństwo oraz sympatycy naszej szkoły.

W związku z tragicznymi wydarzeniami we Francji spotkanie rozpoczęła minuta ciszy.

W pierwszej części odbyły się dwa mecze:

1. mecz piłki nożnej, w którym grała drużyna uczniów klasy 1c przeciwko drużynie składającej się z rodziców koszykarek oraz nauczycieli.
  2. mecz koszykówki, w którym przeciwko rodzicom piłkarzy i nauczycieli grały nasze koszykarki.

Gra był zacięta, zawodnicy wszystkich drużyn starali się wypaść jak najlepiej. Oba mecze dostarczyły wielu emocji kibicom. A wyniki?… Najważniejsza była dobra zabawa!

Po emocjonującej części sportowej wszyscy chętnie skorzystali z przygotowanych przez rodziców pysznych ciast i napojów.