30 FINAŁ WOŚP W ALMS

Licytacja WOŚP.❤️❤️❤️Za nami kulminacyjne wydarzenie tygodnia,, Gramy z WOŚP ”. Zapowiadana licytacja oraz loteria fantowa wzbudziły ogromne emocje oraz rozgrzały do czerwoności telefony(z przelewami BLIK oraz rozmowami z najbliższymi w kwestii możliwości finansowych?). Efekt finalny przekroczył nasze najśmielsze oczekiwania. Zlicytowane zostały wszystkie wystawione przedmioty, a ceny jakie osiągnęły przyprawiały o zawrót głowy. Najcenniejsza okazała się historyczna koszulka AZS AJP Gorzów z podpisami zawodniczek (koszulkę na licytację przekazała Julia Piątek z kl. 3a, za co bardzo dziękujemy). Po zaciętej rywalizacji i stopniowemu windowaniu ceny ostatecznie koszulkę wylicytowały wspólnie uczennice kl.1a i 2a, za 300 zł ?. Z całej licytacji uzyskaliśmy kwotę 1️⃣3️⃣5️⃣0️⃣❗❗❗❗❗. Dochód z tygodnia ,, Gramy z WOŚP ” wyniósł łącznie ok. 2600zl (kwota szacunkowa).BARDZO BARDZO BARDZO dziękujemy wszystkim sponsorom, darczyńcom, osobom licytującym oraz biorącym udział w naszym przedsięwzięciu. Uczniom, którzy byli bardzo hojni; rodzicom, bez wsparcia których ta hojność nie byłaby tak spektakularna; nauczycielom i pracownikom szkoły, organizatorom oraz wszystkim, którzy życzliwie pomagali.TO BYŁA NAJWIĘKSZA AKCJA CHARYTATYWNA W HISTORII ALMS. Gramy do końca świata i o jeden dzień dłużej ❤️???

30 FINAŁ WOŚP W ALMS. ZEBRALIŚMY 3420,90ZŁ. DZIĘKUJEMY!!! TO NASZE WSPÓLNE DZIEŁO❤❤❤

http://