II MIKOŁAJKOWY TURNIEJ SUDOKU

Uczniowie wszystkich klas naszej szkoły wzięli udział w II Mikołajkowym Turnieju Sudoku. W poniedziałek, 6 grudnia, w zmaganiach uczestniczyli uczniowie klas I i II, we wtorek zagadki rozwiązywali trzecioklasiści. Rywalizacja była bardzo ciężka, bo okazało się, że w szkole mamy prawdziwych mistrzów w tej dziedzinie! Pierwszego dnia zwycięzcą został Jakub Antczak z klasy 2b, który w niespełna 7 minut rozwiązał zadanie. Kolejne miejsca zajęli: Julia Kościukiewicz, Michał Staniec i Amelia Bondar. Drugiego dnia najszybszy okazał się Adrian Glapiak, a w wyznaczonym czasie 15 minut sudoku rozwiązali także Dawid Jędrzejczak i Tatiana Glinkowska. Emocje podgrzały atrakcyjne nagrody – vouchery do pizzerii Tutti Santi, kręgielni Bowling City, na Słowiankę oraz zestawy kosmetyków od firmy Silcare. Główne nagrody – obuwie sportowe trafi do zwycięzców z każdego dnia. Dziękujemy naszym mikołajowym sponsorom za hojność i wszystkim uczestnikom za wyśmienitą zabawę!

shttp://