Pierwszy dzień szkoleniowy

W dniu 27 września 2014 odbył się pierwszy dzień szkoleniowy

dla wyróżniających się zawodniczek z poszczególnych miejscowości ( m.in. Mieszkowice, Santok, Deszczno, Skwierzyna, Zwierzyn, Kostrzyn) biorących udział w programie „Nauka, Sport, Przyszłość”. Podczas tego dnia zostało zaprezentowane Akademickie Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego w Gorzowie Wielkopolskim. Rodzice wraz z dziewczętami zwiedzili klasy i pozostałe sale Akademickiego Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego. Zaprezentowana została także hala sportowa, gdzie wszystkie uczestniczki dnia szkoleniowego wspólnie odbyły się dwa treningi, poprowadzone przez trenera Janusza Kopaczewskiego. Po wyczerpującym treningu zjedzono posiłek wzmacniający. Był to pierwszy z planowanych dni szkoleniowych, ponieważ takie spotkanie odbywać się będą cyklicznie w Akademickim Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego. Mamy nadzieję, że wśród odwiedzających znalazły się nasze przyszłe uczennice.