Zwycięstwo naszych licealistów w spartakiadzie szkół ponadgimnazjalnych w piłce nożnej

Uczniowie klasy 2B Akademickiego Liceum Mistrzostwa sportowego zwyciężyli w minionym tygodniu w finale ,,Licealiady” w piłce nożnej,  pokonując Zespół Szkół Elektrycznych  po trzech bramkach Szymona Biernata. Uczniowie rozegrali 5 spotkań w fazie grupowej, a następnie pokonali pewnie w półfinale Zespół Szkół Gastronomicznych 8:4. W finale nasi uczniowie prowadzili już 3:1,  ale w końcówce przeciwnicy zdołali wyrównać i doprowadzili do serii rzutów karnych.  W naszym zespole wszyscy wykonali swoje strzały bez zarzutów i dzięki temu zwyciężyliśmy gorzowskie rozgrywki. Następnym etapem będą Mistrzostwa województwa, rozgrywane na wiosnę przyszłego roku.

spartakiada