Konkurs „Wielcy Polacy i ich wkład w światowe dziedzictwo humanizmu”

31 stycznia 2018 odbyło się spotkanie podsumowujące wyniki konkursu zorganizowanego przez Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Gorzowie Wielkopolskim „Wielcy Polacy i ich wkład w światowe dziedzictwo humanizmu” , w którym wzięli udział uczniowie Akademickiego Liceum Mistrzostwa Sportowego w Gorzowie Wielkopolskim. W spotkaniu uczestniczyli uczniowie, nauczyciele, trenerzy oraz zaproszeni goście. Decyzją jury pierwsze miejsce zajął film przygotowany przez zespół w składzie: Kinga Dopierała, Katarzyna Mamrowicz. Natomiast drugie miejsce zajął film przygotowany przez zespół w składzie: Maciej Baranowski, Szymon Biernat, Dawid Garczarek, Kacper Gołojuch, Jakub Hołowienko, Jakub Szewieliński.

Pani prof. nadzw. dr hab. Beata Orłowska, główny koordynator Regionalnego Ośrodka Debaty Międzynarodowej wraz z panem dr Przemysławem Słowińskim, prorektorem do spraw studenckich Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim wręczyli uczestnikom konkursu dyplomy oraz cenne nagrody.Wszystkim uczniom wyróżnionym i nagrodzonym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

119-17-ZR-Regulamin-konkursu-Wielcy-Polacy

119-17-ZR-załącznik-Regulamin-konkursu-Wielcy-Polacy

protokół z posiedzenia komisji konkursowej